Már 53 658 854 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Magyar triatlonsikerek Mexikóban

Bozót | 2013-03-18 | 1 hozzászólás

A hétvégén rendezett ironman távú triatlonversenyen, a mexikói Los Cabos-ban, Csomor Erika, Major József és Vatai Miklós is rajthoz állt.

Pete Jacobs és Leanda Cave győzött Konán

pen | 2012-10-15 | Nincs hozzászólás!

Az ausztrál Pete Jacobs és a brit Leanda Cave nyerte a triatlon világbajnokságot a hétvégén Hawaii-on. A magyarok közül Major József a profi férfiak mezőnyében 28., míg age-group-ban Kis Gyula a 30-34 éves korosztályban 17., Vatai Miklós 40., 40-44 éves versenyzők között Nemes Tibor 190., a 45-49 évesek között pedig Szunyog Zsolt 27. lett. Csomor Era nem ért célba.

Vatai Miklós korcsoportjában negyedik a dél-afrikai Ironman-viadalon

pen | 2012-04-24 | Nincs hozzászólás!

Vatai Miklós korcsoportjában a negyedik, az abszolút kategóriában pedig a 24. helyen végzett a dél-afrikai Port Elisabeth-ben megrendezett triatlon Ironman-versenyen.

Meglepetés győzelem a X2S-ÉLETFA terepduatlon országos bajnokságon

pen | 2009-09-20 | Nincs hozzászólás!

3. alkalommal került megrendezésre a Piliscsabán, a Pázmány Péter Egyetem területén az Egyetemi és Főiskolás Terepduatlon Bajnokság, ami idén országos Bajnokság is volt. A verseny legendásan nehéz és különleges, ahol a bajnoki címet az ilyen versenyeken első ízben induló Vatai Miklós, és az idei évben szinte minden versenyt megnyerő Dósa Eszter érdemelte ki.

Kuttor Csaba rajthoz áll hétvégén Piliscsabán a terepduatlonon

pen | 2009-09-18 | Nincs hozzászólás!

Kuttor Csaba hazánk kétszeres triatlon olimpikonja, az egyik legeredményesebb magyar versenyző, csapatvezető, edző. Idén a versenyszezon végén kipróbálja a terepduatlont, annak is a nehezebb változatát, az XTerra típusú extrém multisportot - ezt itthon a X2S versenyek jelentik, ahol idén többek között Vatai Miklós és Boronkay Péter is indul. Az indulás kapcsán kérdeztük Csabát a felkészüléséről, terveiről. Triatlon olimpikonként mennyi időt tudsz szakítani a sportág vadhajtásaira, a terepezésre?

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás