Már 53 863 000 km-t sportoltatok

Ultrafutás - amerikai sikerek az 50km világbajnokságon

Bozót | 2015-12-07 | Nincs hozzászólás!

Mint már beszámoltunk róla, az elmúlt  hétvégén, első ízben került sor az ultrafutók 50 km világbajnokságára, Dohában. Magyar résztvevő nem volt, a győzelmet mindkét nemben amerikai futó szerezte meg.

Ultrafutás - IAU 50km világbajnokság a hétvégén

Bozót | 2015-12-01 | 2 hozzászólás

December 4-én kerül megrendezésre Dohában az első 50km távú ultrafutó világbajnokság. A versenyen magyar résztvevőnek sajnos nem szurkolhatunk.

Ultrafutás - Simona Staicu és Polyák Csaba nyerték az 50 km OB-t

Bozót | 2015-05-18 | 2 hozzászólás

Szombaton került sor az ultrafutók 50 kilométeres országos bajnokságára, melynek a Velence  adott otthont. Az esemény egyben az Optivita Ultrafutó Kupa állomása is volt, így a versenyengedéllyel nem rendelkzők nyílt futamban indulhattak.

Atlétika - 50 km országos ultrafutó bajnokság és ATOMfutás

Bozót | 2014-09-09 | 2 hozzászólás

A hétvégén került sor a Paksi Atomfutás keretében az 50 kilométeres ultrafutó országos bajnokságra. A férfiaknál Zsigmond Előd, a hölgyeknél Kis-Prantner Krisztina diadalmaskodtak.

Atlétika - Kawauchi újabb bravúrja, 50 km japán csúcs

Bozót | 2014-06-19 | Nincs hozzászólás!

A már legendásnak számító japán maratonfutó, Yuki Kawauchi 16 hete minden héten versenyez, legutóbb az Okinoshima 50 km ultramaratoon vett részt, idén már negyedik alkalommal, és japán csúccsal, 2:47:27 idővel ért célba (bár ezt a távot országa nem jegyzi)