Már 53 657 336 km-t sportoltatok

Atlétika - Kazi Tamás is teljesítette az EB-szintet

Bozót | 2016-05-31 | Nincs hozzászólás!

A gerelyhajító Rivasz-Tóth Norbert mellett a hétvégén a középtávfutó Kazi Tamás is teljesítette az Európa-bajnoki szerepléshez szükséges szintet.

Atlétika - Varga Judit is maratoni szintre készül

Bozót | 2016-01-19 | Nincs hozzászólás!

A 2004. óta Olaszországban élő, az év végi ünnepekre Gencsapátiba hazalátogató Varga Judittal készített interjút a vaol.hu honlap.

Triatlon - Flander és Brassay nyerték a középtávú OB-t

Bozót | 2015-06-16 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Flander Márton megvédte címét, míg a nőknél a 2013-as győztes Brassay Réka nyerte a Balatonfüreden rendezett középtávú triatlon országos bajnokságot.

Parasport - Boronkay és Bók sikere a középtávú triatlon EB-n

Bozót | 2014-10-21 | Nincs hozzászólás!

Saját kategóriájában Boronkay Péter és Bók László is aranyérmes lett a Mallorcán rendezett középtávú triatlon Európa-bajnokságon! Mindkét versenyző első alkalommal vett részt középtávú Eb-n.

Kis Gyula balesete ellenére ott lesz a középtávú magyar bajnokságon

Bozót | 2013-06-10 | 3 hozzászólás

Kevésen múlt, hogy nem hiúsult meg Kis Gyula terve. A címvédő ugyanis balesetet szenvedett otthonában, és csak rendkívüli akaraterejének köszönhető, hogy mégis elindul június 15-én, a Középtávú Magyar Bajnokságon, Balatonfüreden.

Magyar age group-os aranyérem a Középtávú Triatlon EB-n

pen | 2012-06-15 | Nincs hozzászólás!

A hétvégi Kraichgauban rendezett ETU Középtávú Triatlon EB-n az amatőr nők W45-ös korcsoportjában Lenti Anita szerezte meg az első helyet. Anita ideje 05:05:39 volt. Az elit versenyen kettős német győzelem született, a férfiaknál Andreas Raelert, míg a nőknél Julia Gajger nyert.

Kis Gyula és Zelinka Gabriella nyerte a középtávú triatlon ob-t

pen | 2012-05-29 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Kis Gyula, a nőknél Zelinka Gabriella nyerte vasárnap a 2,5 km úszásból, 80 km kerékpározásból és 20 km futásból álló, Orfűn rendezett középtávú triatlon országos bajnokságot.

Triatlon: Csortos és Szakály nyerte a középtávú OB-t Kiskörén

pen | 2011-06-28 | Nincs hozzászólás!

Szombaton rendezték a Heves megyei városban a Középtávú Triatlon Országos Bajnokságot, ahol 236 versenyző vállalkozott az embert próbáló táv teljesítésére. Aznap nem "csak" a táv, és önmaguk legyőzése jelentett kihívást a nevezőknek, ugyanis rendkívül rapszodikus időjárás jellemezte az egész versenyt, hol 26 fokos napsütésben kellett kerékpározni, hol 15 fokos hőmérsékletben futni.

Triatlon: Kuttor Csaba 15. lett a középtávú VB-n Clearwaterben

pen | 2010-11-14 | 1 hozzászólás

Hétvégén 70.3 VB-t rendeztek Clearwaterben. A Foster Grant Ironman World Championship 70.3 versenyen Kuttor Csaba 3:51:13-as összidővel a 15. helyen végzett. A férfiaknál Michael Raelert, a nőknél Jodie Swallow győzött.

Orfű triatlon: Újraindult a nevezés

pen | 2010-05-19 | 1 hozzászólás

Az Orfűman Középtávú Triatlon versenyre a nevezést újra elindították a szervezők. A verseny megrendezésének esélye az Orfűi árvízhelyzet miatt a szervezők szerint 95 százalékos. Változik viszont az időpont!

Triatlon: Orfűt is elmosta az eső, szünetel a nevezés

pen | 2010-05-18 | 6 hozzászólás

A hétvégi, tiszaújvárosi triatlon hétvége rendezőit és versenyzőit sem kímélte a viharos időjárás, mely most komolyan veszélyezteti a június 12-i, orfűi középtávú triatlon verseny megrendezését.

Középtávú triatlon edzésterv 11-18. hét

sepi | 2008-01-11 | Nincs hozzászólás!

Kozéptávú triatlon edzéstervünk második felében fokozatosan elérjük a csúcsterhelést, elvégzünk jónéhány kombinált edzést és teszteljük a versenyre szánt frissítőinket és begyakoroljuk a depózást is. Az utolsó két hét pedig már a versenyre való speciális rákészülést célozza, radikálisan lecsökkentett edzésterheléssel és megnövelt pihenőidővel. Hajrá!

Középtávú triatlon edzésterv 1-10. hét

sepi | 2008-01-11 | 3 hozzászólás

Itt olvashatod a középtávú triatlon edzésterv 1-10. heti programját. Ebben az időszakban fő cél a heti 9 edzés megszokása, az edzésidő fokozatos növelése és egy-egy tematikus hét keretében az úszás, a kerékpározás és a futás is kiemelt figyelmet kap majd. Végzünk néhány kombinált edzést, sőt belefért a programba egy 10 km-es futóverseny is.

Középtávú triatlon edzésterv

pen | 2008-01-11 | 3 hozzászólás

Elkészült a 18 hetes edzésterv, mellyel a május 18-i Szigeti-triatlonra való felkészülést szeretnénk segíteni. Az edzésterv mellett további heti tippeket és tanácsokat is olvashattok majd oldalunkon, jövő héttől kezdve, egészen a verseny előtti utolsó hétig. Készüljetek velünk! :o)

Rövid- és középtávú triatlon edzésterv

pen | 2006-11-19 | 5 hozzászólás

12 hetes triatlonos edzésterv, rövid- és középtávú versenyekre. Elszántaknak és sok szabadidővel rendelkező sporttársaknak ajánljuk - mert a terv heti max 1 pihenőnapot engedélyez, és a legtöbb napra két edzést ír elő, a 3 sportág mellett rendszeres konditermi erősítéssel.