Már 53 846 778 km-t sportoltatok

Ultrafutás - változékony időben is pályacsúcsok Sárváron

Bozót | 2016-04-25 | Nincs hozzászólás!

Az időjárás nem a legkedvesebb arcát mutatta a hétvégén megrendezett sárvári 24 órás maygar bajnokság résztvevőinek, de a nehéz körülmények ellenére, remek eredmények születtek a 12 órás és a 24 órás számban is.

Máténé Varju Edit és Vakhal Norbert nyerte a 24órás OB-t Sárváron - hivatalos végeredmények!

Bozót | 2013-05-01 | 9 hozzászólás

Még éppen elviselhető nyárias időben került sor a hétvégén a 12 és 24órás futás országos bajnokságára Sárváron. A város idén 12. alkalommal láthatta a sokak által csak csendes őrülteknek titulált ultrafutókat, ahogy fáradhatatlanul róják köreiket a vár körül. A verseny mindkét számban és a váltóknél is szép eredmények születtek.

Hétvégi ajánló - Sárvár ultra OB

Bozót | 2013-04-26 | 11 hozzászólás

Két nagyszerű versenyre hívjuk fel a figyelmeteket, egyik a  holnap 10órakor rajtoló 12/24 órás országos bajnokság, Sárváron.

Ultrafutás: Sárvári 12 és 24 órás futás - eredmények

pen | 2012-04-29 | 17 hozzászólás

Dr. Lubics Szilvia és Mazur Béla nyerte a nagy melegben megrendezett egyéni 24 órás futást Sárváron. 12 órán Bene Ármin és Makai Viktória győzött.

Ultrafutás: Sárvári 12 / 24 órás eredmények

pen | 2011-04-17 | 8 hozzászólás

A hétvégén Sárváron több mint 100 egyéni versenyző és 30 csapat vágott neki a 24 illetve 12 órás futásnak. A 24 órás országos bajnokságot Görög Veronika és Mazur Béla nyerte. A 12 órás futáson Sifterné Doszpot Andrea és Szőnyi Ferenc győzött, míg a váltók versenyét a Tinódi aszfaltfaló csajok és a ZASZ nagyon gyors fiúk nyerték.

Mentsd meg Sárvárt!

pen | 2010-06-09 | Nincs hozzászólás!

A Sárvári Önkormányzat Pénzügyi és Gazdasági Bizottsága úgy döntött, semmilyen támogatást nem nyújt a 12/24 órás futás városközpontban való megrendezéséhez, és egyben felkérte a verseny főszervezőjét, hogy a futás új helyszínét a városközponton kívül jelölje ki. Ha Te is szeretnél még futni Sárváron a várkörön, most segíthetsz!

Sárvári 12/24 órás futás – veszélyben a várkör

pen | 2010-05-19 | 7 hozzászólás

A Sárvári Önkormányzat Pénzügyi és Gazdasági Bizottsága május 6-i ülésén úgy döntött, semmilyen támogatást nem nyújt a 12/24 órás futás városközpontban való megrendezéséhez, és egyben felkérte a verseny főszervezőjét, hogy a futás új helyszínét a városközponton kívül jelölje ki.

Futás: Befejeződött a 12 és 24 órás OB Sárváron

pen | 2008-05-04 | 11 hozzászólás

Hétvégén rendezték Sárváron a 12 és 24 órás országos bajnokságot. A 12 órás futóversenyen váltók is indulhattak az egyéni versenyzők mellett. A futók a Várparkban egy 1031 m-es hitelesített, aszfalt pályán rótták a köröket.