Már 53 655 833 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Triatlon - francia és osztrák siker a budapesti 70.3 versenyen

Bozót | 2016-08-01 | 1 hozzászólás

A férfiaknál a kétszeres hosszútávú világbajnok francia Bertrand Billard, a nőknél pedig az osztrák Lisa Hütthaler győzött a budapesti Ironman 70.3 elnevezésű triatlonversenyen, szombaton.

Triatlon - Budapest Ironman 70.3 VB rendezésre pályázik

Bozót | 2016-01-05 | Nincs hozzászólás!

A magyar főváros valósággal berobbant az IRONMAN világába: 2014-ben, elsőre olyan sikeres eseményt rendezett, amely a résztvevők szavazatai alapján Európa legjobb, s a világ második legjobb IRONMAN 70.3 versenye lett. A színvonalra 2015-ben sem volt panasz, ezt jelzi, hogy az IRONMAN márka tulajdonosa, a World Triathlon Corporation zöld utat adott a 2018-as magyar világbajnoki pályázatnak!

Triatlon - új-zélandi és ír győzelem a budapesti Ironman 70.3 viadalon

Bozót | 2015-08-25 | Nincs hozzászólás!

A második IRONMAN 70.3 Budapest a férfiaknál az új-zélandi világbajnok, Terenzo Bozzone, a nőknél pedig az ír Eimear Mullan győzelmével ért véget. A nemzetközi mezőnyben 1360 egyéni induló és 68 váltó tette próbára felkészültségét az 1,9 kilométer úszásból, 90 kilométer kerékpáros és 21,1 kilométer futásból álló triatlonversenyen.

Triatlon - Zelinka Gabriella sikere Franciaországban

Bozót | 2015-05-05 | Nincs hozzászólás!

Szenzációsan kezdte a szezont Zelinka Gabriella aki a franciaországi Pays d'Aix Ironman féltávú versenyen elit kategóriában szerezte meg a győzelmet.

Triatlon - augusztusban idén is lesz 70.3 Budapest

Bozót | 2015-04-29 | Nincs hozzászólás!

Sporttörténelmet írt tavaly augusztusban első alkalommal megrendezett IRONMAN 70.3 Budapest: több ezer nemzetközi induló értékelése alapján a rendezvény 2014-ben világelső lett az „első bálozók", azaz a legelőször megrendezett versenyek kategóriájában – derült ki az IRONMAN 70.3 Budapest keddi sajtótájékoztatóján.

Triatlon - elégedett a WTC európai vezetője a budapesti versennyel

Bozót | 2014-08-26 | Nincs hozzászólás!

Thomas Dieckhoff, az IRONMAN Europe ügyvezetője köszönetet mondott Budapestnek és a magyarországi IRONMAN 70.3 szervezőinek. Az IRONMAN jogtulajdonos World Triathlon Corporation európai vezetője biztos benne, hogy a jövőben még sok-sok sikeres versenynek ad majd otthont a magyar főváros.

Triatlon - brit és dán győzelem, magyar ezüst az első budapesti Ironmanen

Bozót | 2014-08-25 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál a brit Andrew Edwards, míg a nőknél a dán Michelle Vesterby nyerte az Ironman Budapest 70.3 néven szombaton rendezett nemzetközi triatlon viadalt, legjobb magyarként Csomor Erika második lett.

Triatlon - Ironman 70.3 Budapest- élőben követhető!

Bozót | 2014-08-22 | Nincs hozzászólás!

Ironman Budapest 70.3 néven rangos nemzetközi triatlon viadalt rendeznek szombaton a fővárosban, amely a világkupa-sorozat hivatalos féltávú versenye. Kropkó Péter főszervező a sajtótájékoztatón elmondta,  57 országból közel 2000 versenyző indul a világkupán, 70 százalékuk külföldi, 44 százalék pedig még nem vett részt ilyen versenyen.

Az élő közvetítés linkje

Triatlon - néhány nap és itt az első Ironman 70.3 Budapest

Bozót | 2014-08-19 | Nincs hozzászólás!

Csupán napok kérdése és megkezdődik a hazánk első ironman cimkés triatlonversenye, az Ironman 70.3 Budapest, ahol a nemzetközi elit versenyzők mellett rengeteg amatőr triatlonista, valamint lelkes hobbisportoló áll majd rajthoz. Lássuk most az elit mezőny nagy neveit.

Bemutatkozik a budapesti 70.3 pályája

Bozót | 2014-01-30 | 3 hozzászólás

Lassacskán minden részlet a helyére kerül az augusztusban Budapesten megrendezésre kerülő hivatalos Ironman féltávú viadallal kapcsolatban. Lássuk a verseny pályáját!

Triatlon - magyar sikerek Izraelben

Bozót | 2014-01-20 | 3 hozzászólás

Több magyar induló is az élcsoportban végzett az izraeli Eilatban rendezett Ironman-versenyen.

Triatlon - IronGirl futam Magyarországon először

Bozót | 2013-12-12 | 14 hozzászólás

Tudják ki az a Grace? Egy tíz esztendős versenysorozat már már ikonikussá vált logóját hívják így. És Grace jövő augusztusban ellátogat Magyarországra.

Ironman 70.3 Budapest - sajtótájékoztató

Bozót | 2013-11-08 | 2 hozzászólás

Mint ismeretes, jövő augusztusban igazi Ironman triatlonversenynek ad otthont a főváros, ezzel kapcsolatban tartottak tegnap sajtótájékoztatót, amelyen szerkesztőségünk is képviseltette magát.

Triatlon - Csomor Erika is rajthoz áll jövőre Budapesten

Bozót | 2013-10-24 | Nincs hozzászólás!

A magyar triatlon történetének egyik legsikeresebb versenyzője, a hosszabb távú triatlon és duatlonversenyek, Ironmanek koronázatlan királynője, Csomor Erika is rajthoz áll jövő augusztusban, az Ironman 70.3 Budapesten. Úgy véli, a történelmi pillanatról senkinek sem szabad lemaradnia.

Ironman 70.3 Budapest - Megvalósul Kropkó Péter álma

Bozót | 2013-10-21 | 1 hozzászólás

Jövő augusztusban valóra válik Kropkó Péter álma: Budapesten a világhírű Ironman-márkanév alatt versenyt rendeznek – mindezt október 10-én jelentették be, a legendás hawaii Ironman-világbajnokság kapcsán megtartott nemzetközi sajtótájékoztatón. Hosszú volt az út idáig, s még igen sok feladatot tartogatnak a következő hónapok...

Hazánkba jön a WTC - Ironman 70.3 verseny jövőre Budapesten

Bozót | 2013-10-11 | 8 hozzászólás

A hosszú távú triatlon versenyek legértékesebb versenysorozatát, az Ironman márkát birtokló amerikai WTC magyar idő szerint péntek hajnalban Hawaii-ban közölte, hogy jövő augusztusban versenyt tartanak a magyar fővárosban. Szakértők szerint ahová a WTC beteszi a lábát, az a település gazdaságilag is igen jól jár.

Triatlon- Major Joe 4. lett a kansasi féltávon

Bozót | 2013-06-11 | Nincs hozzászólás!

A többszörös magyar Ironman triatlon bajnok a célig szoros küzdelmet folytatott, mind a kerékpáron, mind a futásban jobb időt teljesített, mint a végül bronzérmes angol James Hadley, de az úszáson kapott hátrányt éppen nem tudta ledolgozni.

Triatlon: Armstrong 6., Major József 13. lett Texasban

pen | 2012-04-02 | 8 hozzászólás

Tim O'Donnell és Williamson nyerte a hétvégén a Memorial Hermann Ironman Texas 70.3-as elnevezésű amerikai bajnokságot. Lance Armstrong 6., Major József 13., Kuttor Csaba 17. lett.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás