02:20:50

21.1 km

06:40 p/km (8.99 km/h)

Sikerült a NIKE-hoz képes 5 percet javítanom. HIP-HIP-HURRÁ:)

Kis verseny volt, hangulata nem nagyon volt, mivel tavak között futottunk, kevés volt a szurkoló, ha hajrával köszöntem valakinek, nem igazán köszöntek vissza. Fordóknál unott embereket láttam. Nem lett a kedvenc versenyem :(

Viszont nyertünk a tombolán vásárlási (4.000,-) utalványt Kecskemétre, amit két helyi futónak odaajándékoztunk, mert mi már idén nem fogunk arra járni. :)

Idénre már csak egy viccesen rövid 7km vár ránk és vége a versenyszezonnak. Igaz el is fáradtam. :)

00:00:00 21.1 00:00 0.00 0 0 0 0