07:33 p/km (7.95 km/h)

SZUFLA52 egyéni, és váltó (A garmin egy időre leállt, ezért mért kevesebbet) Maraton 05:07:30 PB. :)

Na, akkor kellene egy leírás. :)

Jó, jó, de eléggé fáradt vagyok, ti meg telhetetlenek. :)

Hétkor már a rajtcsomagokat vettük fel Tamással. Némi (zabszem se fér be) izgalom, két toi-toi, sok ismerős, bemelegítés, és elrajtolunk. Mivel váltót is futottam az első négy körömre nagyon figyeltem, és meg is lett az eredménye: A 2 fős váltónk végül 3. helyet érdemelt. (Temesi Panni jobbulást).

3

Az ötödik kör lett a legrosszabb. Belassultam, szédülni kezdtem, de a frissítőállomás jó közel volt, és onnan kiindulva el is múlt, így nem kellett feladnom. Hogy mitől volt, nem tudom. Ettem, ittam rendesen, az előre eltervezettek szerint. Az a fő, hogy elmúlt. Aztán a hetedik körben megtáltossodtam, mármint magamhoz mérten. Na de elfogyott az állomásokon a kóla (egyetlen rossz pont a szervezőknek). De futótársam Ferenczi Kriszti ezt is megoldotta, és az utolsó kilikre lett kólám. Ezer köszönet érte. :) A végén velem futott a célegyenesig, majd gratulálva utamra engedett. innen már beszáguldottam a célba. Jólesett végre kicsit megállni.

1

De nem volt pihenés, mert kb. egy perccel utánna már a dobogóra szólították a váltónkat. Így csak utánna volt szó pihenésről (de ezt nem bántam).

Most fantasztikusan érzem magamat. Kemény volt, de legyőztem az erdőt. :)