06:01:25

52.6 km Szint: 277 m

06:52 p/km (8.73 km/h)

Szufla terepfutás

Öröm, és bodogság van most, mert r*hadt jó időt futottam. Úgy 36 perccel jobbat, mint tavaly. :-))

Ide a hivatalos időmet írom, mert pár másodperccel többet mért az órám.

A garmint ne nézéttek, mert legalább egy körre leállt, és csak időt mért. :(

A talajt kökemény munkával a héten a szervezők futhatóvá tették, a sok eső után, de azért volt néhány hely, ahol csak egynyomtávos volt az út. Na itt elég sokat előzékenykedtünk egymással a hosszú távot futókkal. Mindig a másikat akartuk előre küldeni. :)

A maratonom 4:42 lett (egy futó sráctól csórtam, mert ott ért utol, tehát az Ő ideje jó, mert az ő garminja végig toppon volt). Lehet, néhány másodperc eltérés, de az nem számít. Eddig 4:55 volt a csúcsom. :)

Végig jól voltam, nem volt fal. Pedig megbeszéltem magammal, hogy 30-nál lehet hisztizni. De nem kellett. :)

Miután igen jó maratont futottam, ráadásul terepen, az utolsó kört eléggé elengedtem, azért is, mert a térdem kicsit rakoncátlankodott, és nem akartam sérülést összeszedni. Jó kifogás, mi? :)

A szufla dombot hatszor megfutottam, kétszer lesétáltam. Király vagyok.

Szóval, most minden szép, és jó. Jöhet a megérdemelt pihenés.