Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 283 980 km-t sportoltatok

Edzésterv?

Létrehozta: KosaPaul  |  2012-08-09 19:20:50-kor

193 cm magas vagyok és 78 kg,le akarnék szálkásodni teljesen de a hasam alsó részét makacs zsÍr birtokolja,nem sok de épp elég hogy ne látszódjonaka kockák.Elég sok mindent szeretnék beiktatni az edzéstervembe Így hát nem is tudom hogy kellene összeállÍtanom hogy jó legyen.Amire alapozok aminek mindenképp meg kell lennie azok a sprintelős napok,legalább 3.Ezek után jó lenne 20-30 perc szobabiciklizés biztos forrásból tudom hogy Így hatékonyabb a zsÍrégetés,lépjünk tovább,kellene egy olyan nap amikor súlyal edzem a lábam mert hát ez mindenképpen fontos a zsÍrleadás szempontjából is meg a robbanékonyság szempontjából is,és kellene legalább 1 nap felsőtest edzés is hogy azért az is kapjon terhelést,összetett gyakorlatokra alapozok amik megintcsak pörgetik az anyagcserét és pusztÍtják a zsÍrt pl nyomások,húzások.Erre kellene nekem egy edzésterv,meg hát a másik az hogy ehez milyen kajálást iktassak be? általában a reggelt búzacsÍrával és zabpehelyel+valami zöldséggel kezdem,délben ebéd az általában az ami van de nagyrészt tésztás húsos dolog szokott lenni,délután néha bünbe esek és a 3. kajálásom kicsit elcsúszik a várttól,ilyenkor lemegy modjuk 2-3 nagyobb pogácsa vagy valami pékárú,nem mamut mennyiségbe hanem azért normálisan mértékkel,estefele pedig inkább a nagy vÍztartalmú gyümölcsöket támogatom mint a dinnye vagy az alma,jól telÍtenek és igen csekény kalóriát tartalmaznak,igazából itt a kérdésem az hogy ugye a szinten tartó kalória értékem olyan 3000-3100 kalória,csinálhatok 1000 kalóriás deficitet vagy elég az 500 kalória ilyen edzés mennyiség mellett,a lényeg az lenne hogy ne veszÍtsek izmot viszont a zsÍrt gyönyörűen lepucoljam.Tehát 2000 vagy 2500 kalóriát fogyasszak? Azért szeretném ötvözni,a súlyzós edzést,a szobabiciklizést meg a sprintelést mert Így maximális zsÍrégetést érhetek el csak hát úgy kellene összeállÍtani az edzéstervet hogy ne legyek hulla se idegileg se testileg,várom az ötleteket,segÍtsetek:) köszönöm előre is.